Personiskā apsardze

Personiskā apsardze

Gadījumos, kad tiek rīkoti koncerti, sporta, politiskie vai citi masu pasākumi, visnopietnākie draudi pastāv to personu drošībai, kuri šajos pasākumos uzstājas ļaužu pūļa priekšā. Piemēram, ne vienam nav noslēpums, ka viskaislīgākos pielūdzējus noteikti jātur pietiekami drošā attālumā no skatuves biznesa zvaigznes. Turklāt nedrīkst aizmirst, ka plaši pazīstamiem cilvēkiem vienlaikus ir arī daudz nelabvēļu, skauģu vai vienkārši psihiski nelīdzsvarotu cilvēku, kuri visiem iespējamajiem līdzekļiem cenšas pievērst sev elka uzmanību.

Tāpēc īpaši svarīgo personu (VIP) personiskā apsardze ir ļoti svarīgs un atbildīgs drošības pasākums. Pirmkārt, šeit noteikti jāuzsver miesassargu nozīmīgā loma: viņiem jāpavada svarīgā persona un acumirklī jāreaģē uz jebkuru apdraudējumu apsargājamajai personai. Otrkārt, ļoti daudz ir atkarīgs arī no drošības ekspertiem − viņiem rūpīgi jāparedz apsargājamo personu maršruti un jākonstatē visas iespējamas vietas un virzieni, no kuriem varētu rasties apdraudējums.

Savlaicīga fiziskā apsardze − tā nebūt nav iespaidīga apmēra muskuļotu vīru klātbūtne, kā to parasti parāda spriedzes filmās. Miesassargam jābūt apveltītam ne tikai ar labu fizisko un psiholoģisko sagatavotību, bet arī ar asu analītisko prātu un labu reakciju. Par vēlu ir reaģēt, kad ļaunprātīgā persona jau sākusi rīkoties, tāpēc miesassargam vienkārši ir jāspēj iepriekš pamanīt un novērst jebkuru iespējamo apdraudējumu.

Piesakies, lai jūs apsargā ScreenGroup, pa telefonu : +371 67-552-147

Pastavīgais kvantītatīvais  pieaugums un mūsu aktivitātes sfēra ļauj veikt mums aizsardzību