Pasākumu apsardze

Pasākumu apsardze

Jebkura veida masu pasākumiem ir zināmi drošības riski. Vietas, kur pulcējas daudz ļaužu, piesaista dažādu personu uzmanību, tostarp arī personu ar kriminālām nosliecēm, turklāt arī parasts strīds vai kautiņš pūļa apstākļos ļoti viegli var pārvērsties par iespaidīgu masu konfliktu ar ļoti nopietnām sekām. Protams, nedrīkst aizmirst arī par huligāniskiem un cieņu aizskarošiem izlēcieniem vai fanu neadekvātu uzvedību.

Tādēļ koncertu apsardze ir sarežģīts un atbildīgs darbs, ko var uzticēt tikai pārbaudītam personālam, kura rīcībā ir visi tam nepieciešamie tehniskie līdzekļi. Profesionāļi uzsāk darbu pie kārtības nodrošināšanas jau labu laiku pirms pasākuma norises sākuma, kad vietas zālē aizņems sajūsminātie fani, bet uz skatuves iznāks šovu biznesa zvaigznes. Dažas dienas pirms pasākuma apsardzes eksperti veic pasākuma vietas apskati, identificē visas „jūtīgās vietas” un paredz kārtības nodrošināšanai nepieciešamā personāla skaitlisko lielumu un materiālos resursus pakalpojuma izpildes nodrošināšanai.

Savukārt pasākumu fiziskā apsardze ietver sevī ne tikai apsardzes aģentu klātbūtni. Piemēram, dažos gadījumos var būt nepieciešama arī pasākuma apmeklētāju personiska pārbaude, ko veic, pielietojot metāla meklēšanas rāmjus vai pārbaudot personas pēc sejas (face control). Protams, apsardzei vienmēr jābūt modrai, lai savlaikus konstatētu un novērstu jebkuras prettiesiskās darbības.

Piesakies Screen Group apsardzei: +371 67-552-147

Garants Jūsu drošībai